![ASUS VivoBook M3607HA-RP236 [90NB16F1-M00EH0] Grey 16"](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fcdn.icubix.ru%2Fproxy%2Fnetlab%2F5e%2F0e%2F5e0e642ce5efe0731f91e9b5d44f8685be5ef16aacf3127feb9389a8cfba88c4.jpg&w=1920&q=75)
ASUS Vivobook S16 M3607HA-RP236 AMD Ryzen 7 260 3.8GHz DDR5 16GB 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD AMD Radeon Graphics 16.0" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 300NITS (144HZ) No OS 1.70 kg Matte Gray
ASUS VivoBook M3607HA-RP236 [90NB16F1-M00EH0] Grey 16"