![ASUS Zenbook UX3405CA-ST1352 [90NB14W2-M01ZP0] Silver 14"](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fcdn.icubix.ru%2Fvendor-images%2Fnetlab%2F85216a9a2567445f.webp&w=1920&q=75)
5 характеристик
ASUS Zenbook UX3405CA-ST1352 [90NB14W2-M01ZP0] Silver 14"
Intel Core Ultra 7 255H, 2.0 GHz - 5.1 GHz, 32768 Mb, 14" WQXGA+ 2880x1800 OLED, 512 Gb SSD, Intel Arc Graphics, NO OS, серебристый, 1.2 кг, 90NB14W2-M01ZP0