ЖК монитор Samsung S27D604UAI/ Samsung S27D604UAI 27" Wide LCD IPS monitor, 2560*1440, 5(GtG)ms, 350 cd/m2, MEGA DCR(static 1000:1), 100Hz, 178°/178°, DP, HDMI, USB-C(90W), USB3.0x3, Headphone, Ethernet (LAN), HAS, VESA 100x100 mm, внутренний БП, black | iCubix