![Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H [83F50022RK] Black 16"](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fcdn.icubix.ru%2Fproxy%2Fpartners-group%2F1777410216631-lzgob4-79_2f_792fe60bd12946b27ec4ed209fd5f461dd1dd1624f45c5d0c74ca2c5c72a00bd.jpg&w=1920&q=75)
2 характеристики
Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H [83F50022RK] Black 16"