ASUS Vivobook 16 M1607KA-MB102 AMD Ryzen AI 5 340 2.0GHz DDR5 16GB 1TB PCIE G4 SSD AMD Radeon Graphics 16.0" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 IPS-level 60Hz Without OS 1.70 kg Quiet Blue