![LCD Samsung 31.5" S32BG852NI Odyssey [LS32BG852NIXCI]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fcdn.icubix.ru%2Fproxy%2Fnetlab%2Fa0%2F6e%2Fa06e4325caf1c30b23a2f726125364fc44934012d838a46eb8d8d648a8685088.jpg&w=1920&q=75)
LED монитор LS32BG852NIXCI от компании Samsung
LCD Samsung 31.5" S32BG852NI Odyssey [LS32BG852NIXCI]
Samsung 32" Odyssey Neo G8 S32BG852NI Curved VA 16:9 3840x2160x240Hz 1,07 млрд 1ms 250cd 1М:1 178/178 DP; HDMIx2; USB3.0x2 HAS Pivot Tilt VESA Black